سوالات متداولی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید

مهلت تست 

چنانچه تمایل داشتید، به جای محصولات نو هاکان موبایل ، گوشی های کارکرده در حد آک این فروشگاه را سفارش دهید، می توانید سفارش خود را ثبت کرده و پرداخت را انجام دهید. اما ۷ روز مهلت تست خواهید داشت و در صورتیکه پس از ۷ روز از کارکرد گوشی ناراضی بودید، می توانید با عودت وجه، محصول مورد نظر را پس دهید.

سوالات که مشتریان هاکان پرسیده اند!

آیا محصولات هاکان موبایل گارانتی دارند؟ چه گارانتی دارند؟

بله. محصولات هاکان موبایل دارای گارانتی شرکتی هستند. تمام محصولات گارانتی دارد در صفحه محصول گارانتی آنها مشخص شده است. این گارانتی توسط شرکت های بسیار معتبر ارائه می شود و با توجه به نوع محصول متفاوت است. اینکه گارانتی مورد نظر از طرف چه شرکتی ارائه می شود، روی ارزش گارانتی محصول شما تاثیری ندارد. بنابراین بهتر است نگران شرکت ارائه دهنده گارانتی نباشید. در حال حاضر تعداد شرکت هایی که مجوز ارائه گارانتی دارند، بسیار زیاد است. در حین ارسال کالا، حتما گارانتی و شرکت ارائه دهنده آن را دریافت خواهید کرد.

آیا محصولات هدست و ساعت های هوشمند (واچ) دارای گارانتی هستند؟

این دسته از محصولات معمولا بدون گارانتی ارائه می شوند ولی دارای مهلت تست کامل برای مشتری  هستند از این رو می توانید با خیالی آسوده آن را تهیه نمایید. معمولا این محصولات خرابی و مشکلات بسیار کمی دارند از این رو بدون گارانتی یا گارانتی دار آنها فقط اختلاف قیمت دارند ورگنه به لحاظ کیفی اختلافی ندارند.

سوال دیگری دارید؟ از ما بپرسید😍