بهترین برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه

بهترین برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه

در این مقاله از هاکان موبایل، می ‌بینیم که چگونه می توانیم هزینه‌ های خودمان را مدیریت کنیم و با بهترین برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه و درآمدهای شخصی آشنا خواهیم شد.

افراد مختلف، روش‌ های متفاوتی را برای برنامه ‌ریزی هزینه‌ ها و درآمد هاشون دارند. خیلی‌ ها بیشتر به دنبال پس ‌انداز کردن برای آینده هستند و بعضی ‌ها هم فقط دنبال راهی برای مدیریت هزینه ‌ها هستند تا بتوانند درآمد و حقوق ‌شون رو تا حقوق بعدی که می‌ گیرند، به درستی خرج کنند. چه در دسته اول باشید و خیلی آینده‌ نگرانه بخواهید پول‌ هایتان را پس‌ انداز کنید، و چه صرفاً دنبال مدیریت هزینه‌ ها تا دریافت حقوق بعدی‌ تون هستید، به هر حال باید بتوانید حساب دخل و خرج‌ تان را مدیریت کنید.

 خیلی‌ هاتون شاید بخاطر فکر اقتصادی و عاداتی که دارید، به خوبی از پس این کار بر بیاید، اما هستند کسانی که به یک سری ابزارهای کمکی نیاز دارند. شاید شما هم جزو اون دسته افرادی هستید که تصورتون از مدیریت دخل و خرج، نگرانی دائمی از بابت هزینه ‌ها و تبدیل آن به یک وسواس و حتی خساست باشه و برای همین ترجیح بدید که زیاد در قید و بند این حساب و کتاب‌ ها نباشید. اما ما به شما اطمینان می ‌دهیم که اگر این کار رو به شکل درست انجام بدید، هیچ ‌کدام از این اتفاق‌ ها رخ نخواهد داد و حتی از نتیجه هم راضی خواهید بود. پس با ما همراه باشید به با بهترین برنامه های موبایل برای مدیریت هزینه و درآمدهای شخصی آشنا شوید.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین برنامه ‌های پخش موزیک در موبایل

معرفی بهترین برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه و درآمدهای شخصی

ما در این مقاله از هاکان موبایل، چند تا از بهترین برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه و درآمدهای شخصی رو برای شما معرفی می ‌کنیم که به کمک آن ها می‌ توانید به سادگی هزینه‌ هایتان را ساماندهی کنید. تمام این برنامه ‌ها به صورت رایگان در دسترس شما قرار می ‌گیرد، اما می ‌توانید با پرداخت مقادیر مشخصی هزینه درون برنامه ‌ای، امکانات دیگه‌ ای را دریافت کنید.

کاری که این اپلیکیشن‌ ها انجام می دهند، در واقع مدیریت هزینه ‌ها و بهینه سازی خرج‌ های معمول و متداول شما است. ممکنه شما با وارد کردن اطلاعات بانکی خودتون در این برنامه‌ ها زیاد راحت نباشید و حق هم دارید، اما اکثر این اپلیکیشن ‌ها کاملاً معتبر هستند و اگر از طریق لینک ‌هایی که ما گذاشتیم، دانلود کنید، دیگه با خیال راحت می ‌توانید از آن ها استفاده کنید. البته اگر از پول نقد بیشتر استفاده می ‌کنید و یا باز هم بخاطر عدم اعتماد به این برنام ه‌ها برای وارد کردن اطلاعات بانکی، می ‌توانید برنامه ‌ای رو انتخاب کنید که اطلاعات را به صورت دستی در آن ها وارد می ‌کنند. حالا که یک آشنایی کلی با برنامه‌ های مدیریت هزینه و درآمد پیدا کردید، بیاید به بررسی جداگانه هر کدام از آن ‌ها بپردازیم.

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه BillGuard

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه BillGuard

برنامه BillGuard ، اپلیکیشنی برای کنترل و مدیریت نوع هزینه‌ ها، زمان و مکان خرج کردن پول ‌های شما است. این برنامه به صورت رایگان برای دانلود در دسترس هست اما می ‌تاونید با پرداخت مبلغی به صورت سالانه، امکانات دیگه ‌ای مثل بیمه سرقت و نظارت روی اعتبار را دریافت کنید. این برنامه به طور مشخص به اطلاعات بانکی شما متصل می شود و امکان وارد کردن دستی اطلاعات رو ندارد. برنامه BillGuard  روی پلتفرم اندروید مانند گوشی های شیائومی، هواوی، آنر و سامسونگ و همچنین پلتفرم iOS  (گوشی های آیفون) قابل نصب و استفاده ا‌ست.

برای دریافت این برنامه، می‌تونید روی لینک مقابل کلیک کنید؛ billguard.com

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Dollarbird

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Dollarbird

برنامه Dollarbird  به طور مشخص برای کسانی که دوست ندارند تا کسی یا برنامه‌ ای به حساب‌ های بانکی‌ شون دسترسی داشته باشه و از این مسئله می ‌ترسند، کاملاً مناسب می باشد. این اپلیکیشن به هیچ وجه به اتصال به اطلاعات بانکی شما نیاز ندارد و شما می ‌توانید تمام اطلاعات خود را به صورت دستی در این برنامه وارد کنید. برنامه رایگان Dollarbird  به این صورت کار می ‌کند که شما هزینه‌ ها و درآمد خود را در تقویمی که در اختیار می‌ گذارد، وارد کنید تا اپلیکیشن تأثیر این دخل و خرج رو در حساب ‌های بانکی ‌تون محاسبه کند. همچنین با دسته ‌بندی‌ تمام هزینه‌ها، به شما در مدیریت ‌آن ها کمک می ‌کند.

برای دانلود Dollarbird ، روی لینک مقابل کلیک کنید؛ dollarbird.com

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Fudget

برنامه Fudget   هم جزو اون دسته از برنامه ‌هایی هست که به دسترسی اطلاعات حساب بانکی نیاز ندارد و باید اطلاعات رو به صورت دستی وارد کنید. این برنامه که یکی از بهترین‌ اپلیکیشن‌ های مدیریت دخل و خرجی هست، با فهرست ‌بندی هزینه‌ های سفر، کاری و … آن ها را ساماندهی می ‌کند. استفاده از این برنامه هم بخاطر رابط کاربری عالی که دارد، بسیار ساده‌ است. اپلیکیشن Fudget  که در همه گوشی های اندرویدی، گوشی های سامسونگ، شیائومی، هواوی و … و همچنین گوشی های آیفون قابل نصب هست، رایگانه ولی می ‌توانید با پرداخت درون برنامه ‌ای، امکاناتی مثل ماشین حساب رو در اختیار داشته باشید.

این برنامه از طریق لینک مقابل، قابل نصبه؛ fudget.dconnell.co.uk

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Level Money

برنامه Level Money  ، با کم کردن مبلغ پس ‌انداز و هزینه‌ های ثابت و معمول شما در همون ابتدای ماه، به شما کمک می ‌کند تا برای خرج کردن بقیه هزینه‌ ها راحت ‌تر تصمیم بگیرید. البته که همه هزینه‌ های دیگر را هم مدیریت می ‌کند و به شما میگه هر زمان، چه مقدار می ‌توانید خرج کنید. این برنامه رایگان، وارد کردن دستی اطلاعات رو پشتیبانی نمی‌ کند و باید اجازه دسترسی به اطلاعات بانکی رو به اپلیکیشن بدید. برنامه levelmoney  رو برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS  می ‌توانید از لینک زیر دانلود کنید؛

Levelmoney.com

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه LearnVest

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه LearnVest

برنامه learnvest ، از جمله برنامه‌ هایی است که هم از وارد کردن دستی اطلاعات پشتیبانی می ‌کند و هم از متصل شدن به اطلاعات حساب بانکی. نصب این برنامه رایگانه ولی می ‌توانید با پرداخت مبلغی در ماه، از امکان مشاوره مالی این اپلیکیشن استفاده کنید. به کمک learnvest  می‌ توانید برای خودتون هدف مالی تعیین کنید و با مدیریت هزینه‌ ها و دخل و خرج، این اهداف رو پیگیری کنید.

این اپلیکیشن رو می‌تونید از لینک مقابل دانلود کنید‌؛ learnvest.com

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Goodbudget

مطالب پر طرفدار هاکان موبایل
معرفی بهترین برنامه ‌های پخش موزیک در موبایل
معرفی بهترین برنامه ‌های پخش موزیک در موبایل

آیا بهترین برنامه های پخش موزیک در موبایل را می شناسید؟ آیا با کاربرد و قابلیت های این برنامه ها Read more

معرفی بهترین برنامه‌ های موبایل برای ادیت عکس
معرفی بهترین برنامه‌ های موبایل برای ادیت عکس

بهترین برنامه‌ های موبایل برای ادیت عکس چه برنامه هایی هستند؟ این برنامه ها دارای چه قابلیت ها و ویژگی Read more

برنامه‌ های موبایل برای مدیریت هزینه: برنامه Goodbudget

برنامه goodbudget ، از همان روش بودجه بندی قدیمی و کلاسیک برای مدیریت دخل و خرج شما استفاده می ‌کند. این روش به این صورت است که شما برای هر هزینه‌ ای، بودجه‌ ای رو تعیین می‌ کنید و به همون مقدار مشخص پول تعیین شده رو خرج می ‌کنید و اگر اون بودجه تموم شد، شما دیگه نمی ‌تونید پولی رو برای این منظور اختصاص بدید. درسته که نصب این برنامه رایگان است، اما می ‌توانید با پرداخت یک مقدار مشخص در سال، امکانات دیگه ‌ای مثل دسته‌ بندی‌ های نامحدود و امکان همگام سازی با پنج دستگاه مختلف رو فراهم کنید. با توجه به این که شما خودتان بودجه ‌های مختلف رو تعیین می‌ کنید، این اپلیکیشن نیازی به اطلاعات حساب بانکی شما ندارد و باید تمام داده‌ ها به صورت دستی وارد شود.

برای دانلود نسخه‌ های اندروید و یا iOS  (گوشی های آیفون) از این برنامه، می‌ توانید مستقیماً از طریق لینک سایت مقابل اقدام کنید؛ goodbudget.com

جمع بندی

کنترل درست هزینه‌ ها و مدیریت کردن دخل و خرج برای همه ما یک مسئله مهمه و باید بتوانیم یک روش صحیح برای این کار پیدا کنیم. یکی از این راه‌ ها استفاده از همین اپلیکیشن ‌ها است و ما بهترین برنامه ‌های موبایل برای مدیریت هزینه و درآمدهای شخصی رو در این مقاله از هاکان موبایل به شما معرفی کردیم. همچنین مقاله‌ های مفید دیگه ‌ای رو هم می ‌توانید در وب ‌سایت هاکان موبایل بخونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن تماس: 66723298 - 021